Цей сайт застарів.
Увага, ми переїхали на
klb.education Цей сайт більше не оновлюватиметься.

Ліцеїсти, які отримали золоті та срібні медалі в Київському ліцеї бізнесу

1994

Золоті медалі

1. Лисюк Катерина Анатоліївна

2. Луценко Мирослава Вадимівна

3. Микал Олена Костянтинівна

4. Феменяк Валентина Сергіївна

5. Сімак Наталія Анатоліївна

6. Сокол Наталія Іванівна

7. Шостак Павло Андрійович

1995

Золоті медалі

1. Камінська Наталія Миколаївна

2. Коваленко Ірина Петрівна

3. Рябчук Юлія Олександрівна

4. Слизькоух Леся Володимирівна

5. Стефанишина Тетяна Володимирівна

Срібна медаль

6. Поліщук Олена Миколаївна

1997

Золоті медалі

1. Капуста Тетяна Олександрівна

2. КоробіцинаЮдія Дмитрівна

3. Кузнєцова Ганна В’ячеславівна

4. Куценко Світлана Вікторівна

5. Руда Людмила Романівна

6. Сірик Олександр Миколайович

1998

Золоті медалі

1. Баранов Євген Мар’янович

2. Пушкар Юрій Миколайович

Срібні медалі

3. Задкова Юлія Євгенівна

4. Кононцева Анастасія Миколаївна

1999

Золоті медалі

1. Дарієнко Марія Миколаївна

2. Єрмаков Павло Петрович

3. Самохвалова Євгенія Олександрівна

4. Локшина Ірина Миколаївна

Срібні медалі

5. Чирська Вікторія Олександрівна

2000

Золота медаль

1. Білан Марія Сергіївна

2. Бурій Олександр Миколайович

3. Кругляк Валерія Юріївна

4. Подорожня Валерія Анатоліївна

5. Ткачук Марія Сергіївна

Срібні медалі

6. Вернослова Анна Володимирівна

7. Воронюк Олександр Олександрівна

8. Горошко Роман Володимирович

9. Жилюк Катерина Анатоліївна

10. Луканіна Анна Федорівна

11. Позняковська Юлія Анатоліївна

12. Радченко Олена Володимирівна

2001

Золоті медалі

1. Кривохижа Ірина Олександрівна

2. Пітякова Марія Олександрівна

3. Свінтозельська Юлія Олександрівна

4. Бунь Юлія Володимирівна

5. Даневич Олена Олександрівна

6. ЛюцюкМикоал Анатолійович

Срібні медалі

7. Закревська катерина Сергіївна

8. Лісінчук Ольга Сергіївна

9. Тлучак Дмитро Орестович

2002

Золоті медалі

1. Гоношиліна Марина Олегівна

2. Дядюра Антон Володимирович

3. Ткачук Галина Сергіївна

4. Довга Оксана Станіславівна

5. Іщук Юрій Сергійович

6. Суботенко Ігор Миколайович

7. Третяк Ганна Ігорівна

2003

Золоті медалі

1. Андросюк Галина Миколаївна

2. Бабогло Антон Борисович

3. Бєлобрюхова Анастасія Вікторівна

4. Бурик Юлія Василівна

5. ВаховськийДаніїл Валерійович

6. Занора Діана Олегівна

7. Колядіна Ольга Сергіївна

8. Нестерова Дар’я Анатоліївна

9. Новакова Мар’яна Ігорівна

10. Огрохіна Олена Іванівна

11. Сергеєв Ігор Сергійович

12. Харченко Олена Ігорівна

2004

Золоті медалі

1. Бондаренко Марина Борисівна

2. Даєн Андрій Дмитрович

3. Лабунський Михайло Ісакович

4. Федорченко Анна Володимирівна

5. Цимбалюк Катерина Євгенівна

Срібні медалі

6. Сай-Боднар Олена Сергіївна

7. Роїк Тетяна Володимирівна

8. Капланярослав Богданович

9. Кавецький Павло Євгенович

10. Зубрицька Дар’я Володимирівна

11. Гудименко Катерина Олександрівна

2005

Золоті медалі

1. Сиротян Роман Володимирович

2. Бойко Олександра Ігорівна

3. Гергель Віра Олегівна

4. Денисюк Ольга Юріївна

5. Дубнов Артем Васильович

6. ДубновІван Васильович

7. Єщенкомарія Олександрівна

8. СамолевськийДаніїл Олександрович

9. Талашова Катерина Андріївна

10. Черепащук Аліса Олександрівна

11. Шоптенко Олена Вікторівна

12. Вязовська Наталія Сергіївна

Срібні медалі

13. Меньшикова Олена Андріївна

14. Міхаль Ірина Олександрівна

15. РезніковаАнастісія Олексіївна

16. Романщак Юлія Едуардівна

17. Фурсенко Юлія Сергіївна

2006

Золоті медалі

1. Бєлобрюхов Дмитро Вікторович

2. Запорожець Дарина Сергіївна

3. Михальченко Олена Вікторівна

4. Середа Аліна В’ячеславівна

Срібні медалі

5. Гільгурт Максим Сергійович

6. Пилипчук Тарас Ігорович

2007

Золоті медалі

1. Бешарова Ольга Андріївна

2. Нікулова Олександра В’ячеславівна

3. Демчук Ірина Юріївна

4. Заріпова Інна Миколаївна

5. Матузенко Вадим Геннадійович

6. Мазур Інна Миколаївна

7. Шайхалієва Юна Абдулвагабівна

Срібні медалі

8. Догадайло Євген Олександрович

9. Середня Марія Віталіївна

10. Нежинська Дарія Ігорівна

11. Сирота Вероніка Сергіївна

2008

Золоті медалі

1. Григоренко Вікторія Олегівна

2. Івасенко Ганна Анатоліївна

3. Козієнко Руслана Сергіївна

Срібні медалі

4. Кісельов Вадим Андрійович

5. Кузнєцова Валерія Андріївна

6. Петрик Дмитро Олександрович

7. Пономаренко Марина Вікторівна

8. Швєцов Євген Ернстович

2009

Золоті медалі

1. Вітовтова Марина Сергіївна

2. Сиченко Світлана Миколаївна

Срібні медалі

3. Павловський Антон Ілліч

4. Мурашко Вероніка Анатоліївна

2010

Срібні медалі

1. Пателі Андрій Васильович

2. Нефьодова Юлія Олегівна

3. Фісан Богдана Андріївна

2011

Золоті медалі

1. Бакурова Богдана Едуардівна

2. Довганич Даніела Михайлівна

3. Логвиненко Катерина Юріївна

Срібні медалі

4. Курбанова Марта Вячеславівна

5. Пателі Олена Василівна

2012

Золоті медалі

1. Гупало Катерина Олександрівна

2. Лазорський Едвард Олегович

3. Сиченко Олена Миколаївна

4. Швець Ксенія Леонідівна

Срібні медалі

5. Акименко Артур Романович

6. Ласюченко Ярослав Володимирович

2013

Золоті медалі

1. Верніченко Валерія Сергіївна

2. Гречко Катерина Сергіївна

2014

Золоті медалі

1. Криштопа Валерія Олексіївна

2. Пушкар Дарина Олегівна

Срібні медалі

3. Семенюк Крістіна Валеріївна

4. Каплун Марина Григорівна

2015

Золоті медалі

1. Хьюз Саманта

Срібні медалі

2. Мельник Борис

3. Шавловський Михайло

2016

Золоті медалі

1. Колодченко Ілля

2. Кармазінський Ілля

Срібні медалі

3. Бабенко Вікторія