Цей сайт застарів.
Увага, ми переїхали на
klb.education Цей сайт більше не оновлюватиметься.

Березень 2015
17.03.2015 07:49

altЗ 4 по 11 березня 2015 ліцей відвідала делегація школярів Економічної школи імені Р. Боша (Мюнхен, Німеччина). Уже сьомий рік поспіль триває проект шкільного обміну між нашими навчальними закладами. Візит відбувся у рамках проекту «Ми- різні, ми- єдині у спільній Європі». Координатором цьогорічної програми відвідування з німецької сторони виступила пані Соня Факлер, завідувач кафедри іноземних мов, викладач англійської та французької мов.

Метою візиту німецьких школярів було не тільки знайомство з ліцеєм та системою освіти України, культурою та життям у нашій країні, встановлення контактів з нашими ліцеїстами, розвиток навичок володіння іноземними мовами, але й спілкування із очевидцями тих трагічних місць, де відбулось жорстоке протистояння з силовиками під час Революції Гідності .

Велике враження на школярів справив урок - дискусія «Майдан: уроки для Європи», який провели вчитель англійської мови Берідзе І.В.  та  учні 11 класу Михайло Шавловський та Михайло Малаков.  Українські учні поділились власними думками з приводу подій того часу та майбутнього нашої країни.

Разом із нашими ліцеїстами німецькі учні обговорювали пріоритети української та німецької молоді на інтерактивному уроці вчителя німецької мови Рябчун Н.В. 

Учениці 7 класу Прокопчук В. та Болюх К. провели майстер – клас по виготовленню українських сувенірів для наших гостей.

Вчитель географії Оніщенко Л.М. зацікавила членів німецької делегації  вікториною та тему «Весна в Європі», присвячену квітам - символам європейських країн.

altНімецьким школярам була запропонована також розмаїта культурно-пізнавальна програма, яку розробили наші організатори.  Наші гости побували в Національному музеї «Чорнобиль», Національному  Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, Музеї мініатюр, Національному заповіднику «Софія Київська», Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, а теплого сонячного весняного дня наші німецькі партнери прогулялися Пейзажною Алеєю та Андріївським узвозом.

Керівники німецької делегації зустрілися з директором ліцею Людмилою Іванівною Паращенко та обговорили плани подальшого співробітництва між нашим навчальним закладом й Економічною школою імені Р. Боша.

Організатори проекту щиро вдячні Олені Геннадіївні та Олександру Георгійовичу Мельникам, Ніні Миколаївні та Віктору Петровичу Сахацьким,  Оксані Андріївні Хьюз, Наталії Юріївні та Олегу Анатолійовичу Бабенкам за гостинний прийом німецьких школярів та допомогу в організації  проведення проекту.

alt alt alt