Цей сайт застарів.
Увага, ми переїхали на
klb.education Цей сайт більше не оновлюватиметься.

Січень 2015
22.01.2015 14:39

altСьогодні 22 січня 2015 року в нашій державі  велике  свято – День Соборності України. Акт злуки УНР та ЗУНР став  підґрунтям для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаїтті жовто-синіх знамен 22 січня 1919 року відбулася велична маніфестація братерства  Сходу і Заходу України.

З метою патріотичного виховання, формування знань з історії України 22 січня 2015 року в  нашому ліцеї  було  проведено  єдиний інформаційний урок «День Соборності України»,  акція «Соборність – це символ боротьби за волю,  порозуміння між українцями», на яких зазначалося, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З ініціативи вчителя історії Юрчишин Л.Т. та куратора 9-Б, 11 кл. Рябчун О.Г. був організований флешмоб: «В єдності – наша сила і майбутнє». Вчителі української мови та літератури Кімлик Т.В. та  Дреботюк М.С.  представили цікаві видання на книжкову виставку, присвячену символам державності ХХ століття.

Ніби звертаючись до нас, один з творців Акту Злуки, державний секретар ЗУНР Лонгин  Цегельський говорив про день 22 січня так: "Це така дата, що її виучувати будуть напам'ять українські діти грядущих поколінь побіч таких дат, як дата Хрещення Русі, як битва над Калкою, як битва під Полтавою або зруйнування Січі". Його слова стали справді пророчими.

alt alt alt alt