Міжнародне партнерство


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Ліцей постійно розширює та зміцнює міжнародне співробітництво. Понад 15 років триває творча співпраця з колегами із Росії, середньою школою Тольяттінської академії управління, по розробці педагогічної технології управлінської підготовки старшокласників. Крім взаємних візитів і творчих відряджень, організовуються спільні публікації, участь у міжнародних виставках тощо.

Вже п’ятий рік поспіль наш ліцей стане учасником міжнародного європейського проекту «YES», який пройде в кінці травня у національному заповіднику під м. Відень (Австрія).

Метою цього заходу є об‘єднання зусиль школярів та молоді у вирішенні глобальних екологічних та економічних проблем, розвиток критичного мислення; розвиток толерантності через взаємодію з представниками різних європейських країн; набуття практик ведення дискусій, висловлювання власної думки.

Щорічно у форумі беруть участь команди з усієї Європи, серед яких єдиною представницею України є команда Київського ліцею бізнесу. Протягом 7 днів іде напружена та цікава робота у інтернаціональних групах ( тут у нагоді стають знання англійської мови). Викладачі та міжнародні тренери організовують для учасників проекту різноманітні цікаві, пізнавальні та практичні заходи – імітаційні ігри, дискусії, творчі майстерні, круглі столи, туристичні походи національним заповідником та екскурсії містом Відень, змагання, презентації.

Одним з напрямків Міжнародного молодіжного освітнього проекту шкільного обміну «Пізнаємо Європу разом!» є участь у Параді Шумана в Варшаві під час святкування Дня Європи. Ліцей бізнесу запрошує інші школи для участі у цьому міжнародному фестивалі. В результаті кожного року делегація з України зростає чисельно.

Перелік міжнародних організацій, з якими співпрацює Київський ліцей бізнесу:

І. У рамках реалізації проекту «Модель ООН» та проекту «Європейські студії в школі» (1998 – по теперішній час).

1. Представництва ООН в Україні.

2. МФВ (Міжнародний фонд «Відродження».)

3. ПРООН

4. ЮНІСЕФ.

5. ПАУСІ (Польсько-Американсько-Українська ініціатива про співпрацю).

ІІ. Освітні проекти з бізнес-навчання:

1. Junior Achivment.

2. Teachersabroud.

3. Корпус Миру.

4. Simens International.

5. Консорціум вдосконалення бізнес-освіти.

6. Європейська асоціація керівників шкіл.

7. Всесвітня конференція директорів шкіл.

ІІІ. Посольства та дипломатичні представництва 36 країн.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt