Цей сайт застарів.
Увага, ми переїхали на
klb.education Цей сайт більше не оновлюватиметься.

Міжнародне партнерство


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Ліцей постійно розширює та зміцнює міжнародне співробітництво. Понад 15 років триває творча співпраця з колегами із Росії, середньою школою Тольяттінської академії управління, по розробці педагогічної технології управлінської підготовки старшокласників. Крім взаємних візитів і творчих відряджень, організовуються спільні публікації, участь у міжнародних виставках тощо.

Вже п’ятий рік поспіль наш ліцей стане учасником міжнародного європейського проекту «YES», який пройде в кінці травня у національному заповіднику під м. Відень (Австрія).

Метою цього заходу є об‘єднання зусиль школярів та молоді у вирішенні глобальних екологічних та економічних проблем, розвиток критичного мислення; розвиток толерантності через взаємодію з представниками різних європейських країн; набуття практик ведення дискусій, висловлювання власної думки.

Щорічно у форумі беруть участь команди з усієї Європи, серед яких єдиною представницею України є команда Київського ліцею бізнесу. Протягом 7 днів іде напружена та цікава робота у інтернаціональних групах ( тут у нагоді стають знання англійської мови). Викладачі та міжнародні тренери організовують для учасників проекту різноманітні цікаві, пізнавальні та практичні заходи – імітаційні ігри, дискусії, творчі майстерні, круглі столи, туристичні походи національним заповідником та екскурсії містом Відень, змагання, презентації.

Одним з напрямків Міжнародного молодіжного освітнього проекту шкільного обміну «Пізнаємо Європу разом!» є участь у Параді Шумана в Варшаві під час святкування Дня Європи. Ліцей бізнесу запрошує інші школи для участі у цьому міжнародному фестивалі. В результаті кожного року делегація з України зростає чисельно.

Перелік міжнародних організацій, з якими співпрацює Київський ліцей бізнесу:

І. У рамках реалізації проекту «Модель ООН» та проекту «Європейські студії в школі» (1998 – по теперішній час).

1. Представництва ООН в Україні.

2. МФВ (Міжнародний фонд «Відродження».)

3. ПРООН

4. ЮНІСЕФ.

5. ПАУСІ (Польсько-Американсько-Українська ініціатива про співпрацю).

ІІ. Освітні проекти з бізнес-навчання:

1. Junior Achivment.

2. Teachersabroud.

3. Корпус Миру.

4. Simens International.

5. Консорціум вдосконалення бізнес-освіти.

6. Європейська асоціація керівників шкіл.

7. Всесвітня конференція директорів шкіл.

ІІІ. Посольства та дипломатичні представництва 36 країн.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt